Norwegian International Language School

Telefon:
Skype:
E-mail:
+48 787 710 164
native-talking
info@norint.euNIP: PL 735-279-86-50
REGON: 122526704

My Cart

Koszyk jest pusty

Dlaczego norweski?


Kursy demo

Kurs A1 – poziom podstawowy

Ny i Norge - A1 Norwgian książka nauka

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>


Kurs A2 – średnio zaawansowany niższy

Ny i Norge - A1 Norwgian książka nauka

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>


Kurs B1 – poziom średnio zaawansowany

Mer Norsk- B1 Norwgian książka nauka

 

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>


Kurs B2 – poziom zaawansowany

Det går bra! - B2 Norwgian książka nauka

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>

 • Monolitten, Vigelandsparken

  Monolitten, Vigelandsparken
  Monolitten er en steinsøyle plassert i Vigelandsparken i Oslo og ble ferdigstilt av Gustav Vigeland i 1943. Søylen, som består av 121 figurer, står på Vigelandsparkens høyeste punkt.

 • Trondheim By

  Trondheim By
  Trondheim (tidligere Nidaros og Trondhjem) er en bykommune i Sør-Trøndelag, og den tredje mest folkerike kommunen og byen i Norge med sine 179 123 innbyggere.

 • Ålesund By

  Ålesund By
  Ålesund er en kommune og by på Sunnmøre i Møre og Romsdal fylke. Byen er verdens største eksporthavn for klippfisk og har en travel fiskerihavn midt i sentrum med salg av fersk fisk.

 • Koldalen

  Koldalen
  Vakker norsk natur, med høye fjell og dype daller som faller ned i sjøen. Her ser vi Koldalen, sett her fra kajakk.

Twoje zdanie jest dla nas ważne. Prosimy, podziel się swoją cenną opinią. Oto niektóre opinie naszych uczniów:

Ta szkoła to rzetelna, godna polecenia firma. Szczególnie dziękuję mojej nauczycielce, pani Jorunn, która w lekki i zabawny sposób, skutecznie nauczyła mnie języka. To dzięki niej zdałam Bergenstest!
 
Data publikacji: 01 Luty 2016
Zamieszczone przez: Beti
Warszawa
Dziekuje za lekcje i dobra nauka. Ta szkola jest warto polecac. Szybko nauczylem sie podstaw jezyka, a tego mi bylo trzeba.
 
Data publikacji: 28 Wrzesień 2015
Zamieszczone przez: Slavomir
Slovakia
Hello, I would like to reccomend this school to anybody, who is interested in learning Norwegian in English! It is easy with their internet platform and all online materials - no extra costs for the books, CDs, etc. My teacher is Norwegian and that is great as well.
 
Data publikacji: 09 Wrzesień 2015
Zamieszczone przez: Kate
High Wycombe, England
Szukalem miejsca, gdzie za przyzwoita cene mozna sie uczyc norweskiego z zywym norwegiem i wlasnie to tutaj znalazlem! Dodatkowym plusem jest to, ze ucze sie kiedy chce, nigdzie nie musze dojezdzac, wystarczy wlaczyc komputer i miec sprawny net! Jestem zadowolony, wiec polecam szkole Norint.
 
Data publikacji: 05 Wrzesień 2015
Zamieszczone przez: Michal
Oslo
Po negatywnych doświadczeniach podjęłam naukę języka norweskiego w Norint z wielkimi obawami. I... jestem zachwycona! Doskonale prowadzone zajęcia! W czasie zajęć nie ma straconej ani sekundy – cały czas coś się dzieje. Nauczyciel potrafi zarazić swoją pozytywną energią;)Nie wspominam już o doskonałym przygotowaniu merytorycznym prowadzącego. Te zajęcia to nie tylko doskonały kurs języka norweskiego(nie wiem, czy "tylko" pasuje do "doskonały" :) – to porcja energii na cały tydzień i dodatkowo zajęcia, które rozwijają. Przy tym, jeśli ktoś chce, może się naprawdę świetnie przygotować do egzaminów, nauka jest na naprawdę wysokim poziomie! Serdecznie polecam;)
Det vi må lære før vi kan gjøre det, det lærer vi ved at vi gjør det;)23
 
Data publikacji: 26 Czerwiec 2015
Zamieszczone przez: Monika Anna
Norwegia
Moja fascynacja językiem norweskim zaczęła się od piosenki pod tytułem 'Venn' wykonywanej przez Norske artister. Wtedy to ten piękny, melodyjny język bardzo mnie zainteresował i postanowiłam się go nauczyć. Przez Internet znalazłam pana Davida, nauczyciela w szkole Norint. Od tamtej pory zaczęła się moja przygoda z norweskim.

Dobry nauczyciel musi cechować się cierpliwością, wyrozumiałością i konsekwencją. Musi być w stanie zainteresować ucznia swoją lekcją, poprawiać błędy i motywować go do dalszej nauki.

Pan David ma ułatwione zadanie. Ja chcę się uczyć, chcę rozmawiać na różne tematy i z własnej woli dociekam dlaczego jest tak czy inaczej. Ale przy tym pan David cierpliwie i dogłębnie tłumaczy, pomaga i w miłej, niestresującej atmosferze sprawia, że właściwiej po każdej lekcji dostrzegam postępy. Coraz więcej rozumiem, wzbogacam słownictwo, nie boję się używać w rozmowie tych struktur gramatycznych, które poznaję. Nauka w Norint nie jest nigdy obowiązkiem, nie jest kolejnym punktem na liście tego co trzeba zrobić. Jest wyzwaniem, owszem. Jest systematyczną pracą, jak również mierzeniem się z własnymi niedoskonałościami. Ale przede wszystkim jest przygodą, niekończącą się opowieścią. Po trzech latach nauki 'od zera' zmierzę się niebawem z Bergenstestem. Ale panie Davidzie, mam nadzieję, że po tym nasza wspólna przygoda jeszcze długo się nie zakończy.

Tusen takk!
 
Data publikacji: 27 Maj 2015
Zamieszczone przez: Ania A.
Jestem bardzo zadowolona z nauki w szkole Norint.
Kurs, w którym uczestniczę, jest świetnie przygotowany, zawiera mnóstwo ciekawych materiałów, ćwiczeń, gier, linków do interesujących miejsc w sieci itp.
Moja lektorka jest bardzo miła, kompetentna, zawsze dobrze przygotowana do zajęć, potrafi zachęcić do nauki i sprawić, że lekcje są nie tylko efektywne, ale też bardzo przyjemne.
Dziękuję!
 
Data publikacji: 15 Maj 2015
Zamieszczone przez: Gosia
Polska

<< Pierwsza Poprzednia 1 2 Następna Ostatnia >>

Strona 2 z 2