Norwegian International Language School

Telefon:
Skype:
E-mail:
+48 787 710 164
native-talking
info@norint.euNIP: PL 735-279-86-50
REGON: 122526704

My Cart

Koszyk jest pusty

Dlaczego norweski?


Kursy demo

Kurs A1 – poziom podstawowy

Ny i Norge - A1 Norwgian książka nauka

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>


Kurs A2 – średnio zaawansowany niższy

Ny i Norge - A1 Norwgian książka nauka

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>


Kurs B1 – poziom średnio zaawansowany

Mer Norsk- B1 Norwgian książka nauka

 

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>


Kurs B2 – poziom zaawansowany

Det går bra! - B2 Norwgian książka nauka

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>

 • Monolitten, Vigelandsparken

  Monolitten, Vigelandsparken
  Monolitten er en steinsøyle plassert i Vigelandsparken i Oslo og ble ferdigstilt av Gustav Vigeland i 1943. Søylen, som består av 121 figurer, står på Vigelandsparkens høyeste punkt.

 • Trondheim By

  Trondheim By
  Trondheim (tidligere Nidaros og Trondhjem) er en bykommune i Sør-Trøndelag, og den tredje mest folkerike kommunen og byen i Norge med sine 179 123 innbyggere.

 • Ålesund By

  Ålesund By
  Ålesund er en kommune og by på Sunnmøre i Møre og Romsdal fylke. Byen er verdens største eksporthavn for klippfisk og har en travel fiskerihavn midt i sentrum med salg av fersk fisk.

 • Koldalen

  Koldalen
  Vakker norsk natur, med høye fjell og dype daller som faller ned i sjøen. Her ser vi Koldalen, sett her fra kajakk.

 

Innowacyjne globalne szkolenia kulturowe i językowe szansą na lepszą przyszłość

 

Kontaktowanie się ponad granicami jest w dzisiejszym świecie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Globalna sieć komputerowa – Internet – oferuje szerokie możliwości, ale są one dostępne tylko dla tych, którzy potrafią z nich skorzystać. Naszym celem jest pomoc zarówno osobom fizycznym, jak też firmom w nabyciu lub doskonaleniu kompetencji językowych i kulturowych niezbędnych dla osiągnięcia sukcesu w przekraczaniu tych granic.

 

animatied people learning norwegian online

Nasza oferta obejmuje:

 • e-learning z dowolnego miejsca na świecie
 • indywidualną naukę języka
 • naukę języka w małej grupie
 • ocenę poziomu znajomości języka
 • programy dla dzieci i młodzieży
 • programy dla seniorów

 

Może być wiele powodów, dla których warto uczyć się nowego języka i rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne i kulturalne: podróże, chęć rozwoju zawodowego, zainteresowania itp.

Bez względu na Twój cel, możemy Ci pomóc w jego osiągnięciu – w sposób dla Ciebie najwygodniejszy. Możesz uczyć się online (w wirtualnej klasie) wraz z innymi osobami, możesz wybrać tryb indywidualny, umożliwiający najpełniejsze dostosowanie sposobu oraz tempa nauki do własnych potrzeb, możesz też zdecydować się na połączenie tych dwóch rodzajów nauki. Jeżeli cenisz czas i wygodę, proponujemy sposób nauki odpowiedni właśnie dla Ciebie. Będziesz mógł uczyć się w zaciszu domu lub w biurze… lub gdziekolwiek, wystarczy Ci komputer i dostęp do Internetu.

Dążymy do spełnienia oczekiwań każdego z naszych uczniów dotyczących celu i efektów nauki, jak też harmonogramu zajęć. Oferujemy kursy w językach: norweskim, niemieckim, angielskim i polskim. Nauka języka norweskiego jest natomiast możliwa z lektorami mówiącymi w następujących językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim oraz hiszpańskim.

Niezależnie od tego, czy jesteś na poziomie podstawowym czy znasz język w stopniu zaawansowanym, nasi wysoko wykwalifikowani nauczyciele, w tym również native speakerzy, dołożą wszelkich starań, abyś uczył się jak najbardziej efektywnie. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu potrafią też pomóc Ci w umacnianiu wiary we własne możliwości oraz rozwijaniu motywacji do nauki języka.

 

Możemy Ci zaproponować:

 • naukę możliwą w wielu językach
 • stały dostęp do wirtualnej platformy edukacyjnej
 • lekcje prowadzone przez nauczyciela, możliwość samodzielnej nauki lub połączenie tych dwóch sposobów
 • zajęcia indywidualne lub w małych grupach
 • innowacyjne i elastyczne programy nauczania
 • indywidualne podejście do Twoich potrzeb i możliwości
 • wysokiej jakości materiały edukacyjne

 

NORINT jest firmą założoną przez Norwega, a jej nazwa jest skrótem od wyrażenia Norwegian International Language School. Kiedy rozpoczynaliśmy działalność, naszym głównym celem była pomoc w uczeniu się języka oraz poznawaniu norweskiej kultury osobom planującym podróż do Norwegii: na krótki pobyt lub na dłużej – do pracy. Jest to dla nas wciąż bardzo ważne i w związku z tym oferujemy różnego rodzaju kursy języka norweskiego, zarówno online, jak i stacjonarne. Norwegia jest krajem nie tylko bogatym i pięknym, ale też otwartym na inne narodowości. Istnieje cały szereg udogodnień dla osób, które planują tam wyjechać do pracy. Aby jednak móc w pełni z nich korzystać, trzeba spełnić jeden zasadniczy warunek – znać język norweski. Jeśli więc planujesz zamieszkać w kraju fiordów, zadbaj o swoje językowe umiejętności jak najszybciej. To może znacznie ułatwić Ci znalezienie dobrej pracy, załatwienie innych ważnych spraw oraz integrację z lokalną społecznością.

 

Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty!