Norwegian International Language School

Telefon:
Skype:
E-mail:
+48 787 710 164
native-talking
info@norint.euNIP: PL 735-279-86-50
REGON: 122526704

My Cart

Koszyk jest pusty

Dlaczego norweski?


Kursy demo

Kurs A1 – poziom podstawowy

Ny i Norge - A1 Norwgian książka nauka

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>


Kurs A2 – średnio zaawansowany niższy

Ny i Norge - A1 Norwgian książka nauka

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>


Kurs B1 – poziom średnio zaawansowany

Mer Norsk- B1 Norwgian książka nauka

 

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>


Kurs B2 – poziom zaawansowany

Det går bra! - B2 Norwgian książka nauka

 

Login: demo
Hasło: demo-123

<<zaloguj się>>

 • Monolitten, Vigelandsparken

  Monolitten, Vigelandsparken
  Monolitten er en steinsøyle plassert i Vigelandsparken i Oslo og ble ferdigstilt av Gustav Vigeland i 1943. Søylen, som består av 121 figurer, står på Vigelandsparkens høyeste punkt.

 • Trondheim By

  Trondheim By
  Trondheim (tidligere Nidaros og Trondhjem) er en bykommune i Sør-Trøndelag, og den tredje mest folkerike kommunen og byen i Norge med sine 179 123 innbyggere.

 • Ålesund By

  Ålesund By
  Ålesund er en kommune og by på Sunnmøre i Møre og Romsdal fylke. Byen er verdens største eksporthavn for klippfisk og har en travel fiskerihavn midt i sentrum med salg av fersk fisk.

 • Koldalen

  Koldalen
  Vakker norsk natur, med høye fjell og dype daller som faller ned i sjøen. Her ser vi Koldalen, sett her fra kajakk.

 

Lekcje indywidualne języka norweskiego są przeznaczone dla osób, które cenią indywidualny tok nauki. Ich poziom oraz częstotliwość dostosowane są do osobistych potrzeb i możliwości uczniów. Uwaga lektora jest skupiona w 100% na uczniu, który dzięki temu szybciej i pewniej opanowuje materiał. Taki rodzaj lekcji umożliwia ponadto stworzenie elastycznego harmonogramu zajęć. Po ustaleniu terminu pierwszej lekcji uczeń w porozumieniu z lektorem decyduje o terminach kolejnych spotkań.

Odpowiedzią na potrzeby osób, które samodzielnie uczą się języka norweskiego, jest możliwość umówienia się na lekcję z wybranym lektorem. Jest to oferta obejmująca pojedyncze, niezależne lekcje, w wybranym przez ucznia terminie.

 

Bardzo ważne jest, aby kurs językowy dedykowany grupie osób odbywał się w kameralnym zespole. Wpływa to zarówno na jakość lekcji, jak też na ich skuteczność. W tradycyjnych szkołach językowych taka forma nauki jest często niemożliwa, przede wszystkim ze względów finansowych.

Oferowane przez nas kursy norweskiego w małych grupach (od 2 do 5 osób) zapewniają komfort nauki oraz kontakt uczniów ze sobą nawzajem, zaś nauczycielowi dają możliwość indywidualnego podejścia do potrzeb każdego uczestnika i skupienia się na obszarach, w których poszczególni uczniowie mają kłopoty z nauką, a także zastosowania dodatkowych metod nauczania. Ponadto w tak małych zespołach uczniowie mają wiele możliwości praktycznego używania nowo poznawanego języka.
Nauka w grupie pozwala również na obniżenie kosztów lekcji.