INTENSYWNY KURS JĘZYKA NORWESKIEGO!

Zapraszamy na 25 godzinny, intensywny kurs języka norweskiego online. Opanuj podstawy języka norweskiego w 3-4 tygodnie, w małych grupach, max. 3-4 uczniów. Nasz kurs jest wspaniałą alternatywą dla osób, które pracują w Norwegii i potrzebują szybko i skutecznie opanować podstawy języka. Lekcje odbywają się przy pomocy specjalnej platformy edukacyjnej oraz Skype’a.
Dlatego można wiąźć w nich udział bez względu na obecne miejsce pobytu. Wystarczy mieć dostęp do internetu. Nasza e-platforma jest dostosowana do potrzeb przeciętnego użytkownika komputera – nie są wymagane specjalne umiejętności. Podczas nauki stawiamy przede wszystkim na zdolność komunikacji, właściwą wymowę oraz akcent. Istnieje możliwość odbycia kursu prowadzonego przez Native Speakerów (dla osób mówiących po angielsku). W celu uzyskania szczegółowej informacji odnośnie ceny oraz terminów kursów zapraszamy na naszą stronę internetową badź kontakt mailowy.
http://norint.eu/
info@norint.eu


    Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi polityki prywatności oraz regulaminu naszej strony: www.norint.eu/RODO